32,9949$% -0.11
35,8195€% -0.26
2.528,01%0,83
4.147,00%0,21
10.891,42%0,18
2236064฿%2.65159
Tarım ve Orman Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı arasındaki ”Gönüllülük Alanında İşbirliği Protokolü” gereği Denizli Tarım ve Orman İl Müdürlüğü toplantı salonunda Gönüllü Gıda Dedektifleriyle ve proje ortağı paydaşlarla projenin açılış toplantısı yapıldı.
Tamamen Gönüllük esasına dayanan projenin açılış toplantısına başvuru yapan 52 genç gönüllü katıldı.
Toplantıda Denizli Tarım ve Orman İl Müdür Vekili Nejdet Demir, Pamukkale Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yahya Tülek, Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, açılış konuşmalarını yaptı.
“Gönüllülük Alanında İşbirliği Protokolü” projesinde faaliyet tarihleri 01 Ocak2020 ile 31 Mart 2020 olarak planlandı. Toplantıda projede görev alacak olan gönüllü Gıda Dedektiflerinin saha çalışmalarında neler yapacağı konularında bilgiler verildi.
Gönüllü Gıda Dedektiflerine haftada iki gün, birer saat olmak üzere market, süpermarket, hipermarket ve AVM gibi satış yerlerinde gıda güvenliği ve güvenilir gıda konularında tüketiciyi bilgilendirme çalışmalarında görev verilecek.
Piraziz Elması, Zincir Marketlerin Reyonlarında Yerini Aldı
Hayvancılıkta 2024-2026 Dönemi Destekleme Tutarları Belli Oldu
Bakan Yumaklı, 2024-2026 Dönemi Hayvancılık Desteklemelerini Değerlendirdi
Başkan Doğan: “Çiftçiler, Mısırda Kilogram Başına 10 TL Olarak Müdahale Alım Fiyatı Bekliyor”
Çobanlar arasında Kavga: Bir Kişi Öldü, 3 Kişi Yaralandı
Ekmek Almaya Giden Çocuğa Köpek Saldırdı, Kalçası Parçalandı
Üreticilere Hasat Öncesi “Fındığı Daldan Değil Yerden Toplayın” Tavsiyesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hayvanlar Konusunda Kimse Bize Merhamet Dersi Vermeye Kalkışmasın
Samsun Manda Varlığında Türkiye’de Zirvede
Kuraklık Ayçiçeği Rekoltesini yüzde 50’den Fazla Düşürdü
Başıboş Sokak Köpekleri teklifi Komisyondan Geçti